Polska na czele globalnego content marketingu dzięki contentwriter.co

Polska firma Content Writer wprowadziła na globalny rynek rewolucyjną platformę contentwriter.co, umacniając pozycję Polski jako światowego lidera w branży marketingu treści.

Globalna platforma content marketingu

Innowacje nie tylko za oceanem! Tu, w Polsce, powstała platforma contentwriter.co, która zrzesza pisarzy z całego świata, oferując im miejsce, w którym mogą za darmo zarejestrować się, zaprezentować swoje doświadczenie, portfolio i promować swoje usługi.

To prawdziwy game-changer dla branży, dostarczając prosty i efektywny sposób na łączenie twórców treści z klientami poszukującymi profesjonalistów do tworzenia contentu.

„Docelowo pisarze z całego globu otrzymają nasze zasoby technologiczne i organizacyjne, które usprawnią cały proces tworzenia treści.” – pisze w komunikacie medialnym Monika Kowalik, project manager w polskim oddziałe Content Writer.

Content Writer, wywodzący się z Polski, jest nie tylko autorem tej platformy, ale także stanowi punkt centralny dla reszty agencji z ponad 40 krajów na całym świecie. To on kieruje wytyczne do firm z USA, Brazylii czy Chin. To stawia Polskę w roli niekwestionowanego lidera w zakresie tworzenia cyfrowych informacji.

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *